Panasonic TQ2H-L2-24V
TQ Series 1 A DPDT (2 Form C) 24 VDC 2 Coil Latching Through Hole Signal Relay
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic TQ2H-L2-24V.
Panasonic
Datasheet12 pagine17 anni fa
Datasheet7 pagine20 anni fa
Datasheet0 pagine0 anni fa
IHS
Master Electronics
Electro Sonic
DigiKey
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2005-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
PanasonicTQ2-L2-24V
silver+Gold plating 24V DPDT (2 Form C) DIP,9x14mm Magnetic Latching Relays ROHS
PanasonicAGN20024
Relay; Slim Polarized; 2 Form C; 230 mW (Nom.); Standard PC Board
PanasonicAGN200A24
Relay; Slim Polarized; 2 Form C; 230 mW (Nom.); Surface Mount Terminal
Electromechanical Relay DPDT 1A 24VDC 2.6005KOhm Surface Mount
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic TQ2H-L2-24V fornite dai suoi distributori.
Relay Signal DPDT 125VAC 24VDC PC Pin Through Hole Tube
TQ Relay (Self-clinch 2-coil latch)
Tq Relay |Panasonic TQ2H-L2-24V
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.013A (Coil), 24VDC (Coil), 300mW (Coil), 1A (Contact), 110VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output