Panasonic HL1-HTM-AC24V
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 1200mW (Coil), 15A (Contact), 30VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic HL1-HTM-AC24V.
Panasonic
Datasheet6 pagine18 anni fa
Datasheet5 pagine19 anni fa
Datasheet0 pagine0 anni fa
DigiKey
Electro Sonic
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2005-10-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
Parti correlate
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 1200mW (COIL) 15A (CONTACT) 24VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
Power Relay 24VAC 15A SPDT(21.5x28x42.4)mm Socket
TE Connectivity1887113-3
Power Relay 24VAC 16A SPDT(29x13x26.7)mm Socket
Phoenix Contact2961406
Phoenix Contact Afzonderlijke relais REL-MR- 24AC/21HC - 2961406
TE Connectivity1887101-3
Power Relay 24VAC 16A SPDT(29x13x25.6)mm Socket
Electromechanical Relay SPDT 15A 24VAC 180Ohm Through Hole
Weidmuller8693500000
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 750mW (Coil), AC Input, AC Output
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic HL1-HTM-AC24V fornite dai suoi distributori.
High Capacity Power Relay, Top Mount
RELAY POWER 15A 24VAC TOP MOUNT