Panasonic EXC-28CE121U
Chip Common Mode Filter Array, Film type High coupled, 120ohm at 100MHz, 2 ports
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic EXC-28CE121U.
Panasonic
Datasheet6 pagine10 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Common Mode Chokes Quad 120Ohm 100MHz 120mA 2Ohm DCR SMD Embossed T/R
7" Reel / Common Mode Choke Coils For Signal Line / Smd
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC24CD121U
Common Mode Noise Filter Impedance 120 ohm at 100MHz
Common Mode Chokes Quad 90Ohm 100MHz 130mA 1.7Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-28CE900U
Chip Common Mode Filter Array, Film Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC28CE900U
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic EXC-28CE121U fornite dai suoi distributori.
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms 100 MHz 140mA DCR 2Ohm
EXC28CE SERIES 0.14A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Panasonic EXC28CE121U - Common mode Noise Filters
Electromechanical Filter Noise Filter 120Ohm 0.14ADC
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.14A, 8 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 140mA, 2½, RoHS
Panasonic SCT
COMMON MODE NOISE FILTER, 0.14A, 120 OHM;