Panasonic ETQP5M330YFC
Power Choke Shielded Wirewound 32.5uH 20% 100KHz Metal 5A 0.0754Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ETQP5M330YFC.
Newark
Master Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-80.62%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
3DScarica
Ultra Librarian
Scarica
Introduction Date2014-08-26
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 3.5A 0.057Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.15A 0.072Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2.3A 0.097Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 0.0936Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.09A 115.2mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNR10050T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 0.0858Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ETQP5M330YFC fornite dai suoi distributori.
5A 33uH ±20% Integrated molded inductor 7.6A SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 4239
Ind Power Choke Wirewound 34uH 20% 100KHz Metal 2.6A T/R
Avnet Japan
Power Inductor, 33Uh, Shielded, 7.6A; Inductance:33Μh; Rms Current (Irms):5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):7.6A; Product Range:Pcc-M1054M Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.0754Ohm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M330YFC