Panasonic ETQP3MR68KVP
Power Choke Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Metal 10.2A 0.00836Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ETQP3MR68KVP.
LKR
Datasheet12 pagine8 anni fa
Future Electronics
Newark
Farnell
Trend di 3 mesi:
Restocked
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Wirewound 0.68uH 20% 1KHz 26Q-Factor Ferrite 8.5A 0.006Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 16A 0.0065Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ETQP3MR68KVP fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2220
ETQ-P Series 0.68 uH ±20% 10.2 A 8.36 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
Inductor, Power, 0.68Uh, 8.4A, 20%, Smd; Inductance:680Nh; Rms Current (Irms):8.4A; Inductor Construction:-; Saturation Current (Isat):15.9A; Product Range:Pcc-M0530M-Lp Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.00836Ohmrohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P3MR68KVP