Panasonic ETQP3M3R3KVP
Power Choke Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.4A 0.03003Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ETQP3M3R3KVP.
IHS
Datasheet15 pagine4 anni fa
Future Electronics
Newark
Farnell
Trend di 3 mesi:
+13.80%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 5040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 7.72Q-Factor Ferrite 2.15A 0.035Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 24mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.2A 0.027Ohm DCR 2020 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ETQP3M3R3KVP fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2220
5.4A 3.3uH ±20% Integrated molded inductor 8A SMD,5.5x5mm Power Inductors ROHS
ETQ-P Series 3.3 uH ±20% 5.4 A 30.03 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, POWER, 3.3UH, 4.4A, 20%, SMD; Inductance:3.3µH; RMS Current (Irms):4.4A; Inductor Construction:-; Saturation Current (Isat):8A; Product Range:ETQP Series; Power Inductor Case:5.5mm x 5mm x 3mm; DC Resistance Max:0.03003ohm RoHS Compliant: Yes