Panasonic ETQP3M3R3KVN
6.1A 3.3uH Integrated molded inductor ±20% 11.5A SMD, 6.4x6mm Power Inductors ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ETQP3M3R3KVN.
IHS
Datasheet15 pagine4 anni fa
Future Electronics
Newark
Panasonic SCT
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-77.86%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 4.5A 0.02Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 5040 T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.95A 0.0299Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 27.95mOhm DCR 2424 Blister T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ETQP3M3R3KVN fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2524
ETQ-P Series 3.3 uH ±20% 6.1 A 26.51 mOhm SMT Shielded Wirewound Inductor
Ind Chip Power Choke Coil Shielded 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.1A Emboss T/R