Panasonic ERZ-V20D621
ERZ-V Series Ø 20 mm 620 V Radial Straight Lead Transient / Surge Absorber
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERZ-V20D621.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+20.66%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date1996-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERZ-E14A681
Varistor;MOV;680V;7.5KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A681
PanasonicERZ-E14A621
E Series 505 V 385 V RMS 1025 V Clamp 7.5 kA 650 pF Transient Surge Absorber
PanasonicERZ-E14A751
Varistor;MOV;750V;7.5KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A751
LittelfuseV385LA40CP
C-III Series - High Energy Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
LittelfuseV300LA40CP
LittelfuseV420LA40CP
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERZ-V20D621 fornite dai suoi distributori.
Panasonic ERZV20D621 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
620V 7.5KA 1 558V 682V 505V 385V 382J 700pF@1kHz 7.5mm*22.5m*25.5mm
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, ERZV, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 22.5 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
Var 385VAC 505VDC 7500A 620V Thru-Hole Bulk
Varistor, 382J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 620V, 7500A
Panasonic SCT
VARISTOR, 20MM DISC, 620V; Varistor Type:High Surge Current; Peak Surge Current @ 8/20µs:7.5kA; Varistor Case:Disc 20mm; Clamping Voltage Vc Max:1.025kV; Peak Energy (10/1000uS):382J; Voltage Rating V DC:505V; Voltage Rating V AC:385V; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Suppressor Type:Absorber; Varistor Voltage @ 1mA:620V