Panasonic ERT-J0EA220H
Thermistor NTC 22 Ohm 3% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 2700K T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERT-J0EA220H.
IHS
Datasheet18 pagine4 anni fa
Panasonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERT-J0EA220J
Thermistor NTC 22 Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 2700K T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERT-J0EA220H fornite dai suoi distributori.
Thermistor NTC 22Ohm 3% 2-Pin 0402 Pressed Carrier T/R
Panasonic ERTJ0EA220H - NTC Thermistor (Chip type)
22OHMS 66MW 0402 MEASUREMENT NTC THERMISTOR, 1 X 0.5 X 0.5MM