Panasonic ERJU01F4421C
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.05W, 4420ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0201
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkERJU01F4421C015KTape & Reel
FarnellERJU01F4421C015KTape & Reel
1d
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJU01F4421C.
Panasonic
Datasheet3 pagine8 anni fa
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJU01F4421C fornite dai suoi distributori.
0201 Anti-Sulfurated Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU01F4421C
Panasonic ERJU01F4421C - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 4K42, 1%, 0.05W, 0201, THICK FILM;