Panasonic ERJ3EKF3483V
Res Thick Film 0603 348K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ3EKF3483V.
Panasonic
Datasheet3 pagine9 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
JRH Electronics
Burklin Elektronik
Parti correlate
Res Thick Film 0603 348K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-07348KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 348kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603FR-13348KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 348000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 348000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 330K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ3EKF3483V fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 348 kΩ, 0.1 W, ±1 %, ERJ3EKF3483V
Precision Thick Film Chip Resistors / 0603 / 1% / 348000Ohm / 0,1W / T.C.R. -100
Resistor,Thick Film,Res 348 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 348kOhm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 348000 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 0603 348Kohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ3EKF3483V - General Purpose Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 348Kohm, 100Mw,1%, Full Reel; Resistance:348Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-3EKF3483V.
RESISTOR, THICK, 348K, 0.1W, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:348kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Packaging:Reel; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound