Panasonic ERJ3EKF1131V
Res Thick Film 0603 1.13K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ3EKF1131V.
Future Electronics
Datasheet3 pagine9 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
element14 APAC
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Parti correlate
Yageo GroupRC0603FR-071K13L
Res Thick Film 0603 1.13K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-071K13L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1130ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 1.13K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCRG0603F1K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.1W, 1200ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ3EKF1131V fornite dai suoi distributori.
RES SMD 1.13K OHM 1% 1/10W 0603 / 1.13 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision; 1.13Kohm, 7 Inch Reel
ERJ Series 0603 1.13 kOhm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor,Thick Film,Res 1.13 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 1.13kOhm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 1130 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3EKF1131V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 1.6 x 0.8 x 0.45 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Construction form: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 75 V Resistance: 1.13 kOhm
RESISTOR, 0603, 1K13 1%, 0.1W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:1.13kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Resistor Mounting:SMD