Panasonic ERJ-S06F1103V
Res Thick Film 0805 110K Ohm 1% 0.125W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-S06F1103V.
IHS
Datasheet8 pagine5 anni fa
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ6ENF1103V
Res Thick Film 0805 110K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 110K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 110K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805FR-07110KL
Res Thick Film 0805 110K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0805FR-07110KL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 110kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0805FR-13110KL
RC Series 0805 0.125 W 110 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-S06F1103V fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 110000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 110 kΩ, 0.125 W, ±1 %, ERJS06F1103V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 110kOhm 0.125W 1/8W