Panasonic ERJ-PB6D6340V
Res Thick Film 0805 634 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-PB6D6340V.
IHS
Datasheet6 pagine5 anni fa
Panasonic
Farnell
Panasonic SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+31.96%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRT0805DRE07634RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 634ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ6RBD6200V
Res Thick Film 0805 620 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ6RBD6800V
Res Thick Film 0805 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB6D5900V
Res Thick Film 0805 590 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0805DRD07619RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±25ppm/℃ 619Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-PB6D6340V fornite dai suoi distributori.
Res High Precision Thick Film 0805 634 Ohm 0.5% 1/4W ±50ppm/°C Molded T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 634ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 634½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 634 OHM 0.5% 1/4W 0805
Panasonic ERJPB6D6340V - High Precision Chip Resistors
Chip Res, Thick Film, 634R, 0.25W, 0805; Resistance:634Ohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Precision; Product Length:2Mmrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPB6D6340V