Panasonic ERJ-PA3F8663V
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 866 kΩ, 0.25 W, ±1 %, ERJPA3F8663V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-PA3F8663V.
IHS
Datasheet9 pagine5 anni fa
Panasonic
element14 APAC
Parti correlate
PanasonicERJ-PA3F9093V
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 909000 ½, 1 %, 0.25 W
TE Connectivity / AMP4-2176177-6
Res High Power Thick Film 0603 820k Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJPA3F9103V
Res Thick Film 0603 910K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Anti-Surge Thick Film 0603 931k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 910000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-PA3F8663V fornite dai suoi distributori.
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 866000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 866000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F8663V
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 866K
Panasonic ERJPA3F8663V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 866K, 1%, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 866kohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%