Panasonic ERJ-6GEYJ432V
Res Thick Film 0805 4.3K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-6GEYJ432V.
Panasonic
Datasheet0 pagine0 anni fa
Newark
Master Electronics
Farnell
Trend di 3 mesi:
-17.70%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti correlate
Res Thick Film 0805 4.3K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 4.3K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 3.9kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 3.9K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-6GEYJ432V fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 4.3kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor;Thick Film;Res 4.3 Kilohms;Pwr-Rtg 0.125 W;Tol 5%;SMT;0805;Cut Tape
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 4.3kOhm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4300ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 4300 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ432V - General Purpose Chip Resistors
RES, 4K3, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 4.3kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick ; Available until stocks are exhausted
Res, Thick Film, 4K3, 5%, 0.125W, 0805; Resistance:4.3Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:150Vrohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ432V