Panasonic ERJ-12ZYJ823U
Res Thick Film 2010 82K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ERJ-12ZYJ823U.
IHS
Datasheet7 pagine5 anni fa
Panasonic
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 82000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 75K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 75000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-0782KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 82kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-0775KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 75000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ERJ-12ZYJ823U fornite dai suoi distributori.
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 82 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ823U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 82Kohm, 7
ERJ Series 2010 82 kOhm ±5% 0.75 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Resistor, 82000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ12ZYJ823U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 82Kohms 5% AEC-Q200
RES, 82K, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 82kohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol