Panasonic ELLCTV5R6N
Ind Power Choke Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz 4.9A Embossed Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ELLCTV5R6N.
IHS
Datasheet4 pagine13 anni fa
Newark
Electro Sonic
Panasonic SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-16
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-09-25
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
TAIYO YUDENNS12575T5R6NN
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz 6.36A 0.014Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 10.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.0228Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A 0.0183Ohm DCR 3939 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 5.6A 0.016Ohm DCR 4949 T/R
TAIYO YUDENNS12555T6R0NN
Inductor Power Shielded Wirewound 6uH 30% 100KHz 5.6A 0.0168Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ELLCTV5R6N fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 5.6uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
CHOKE, 12X12X4.5MM, 5.6UH, POWER; Inductance: 5.6µH; RMS Current (Irms): 4.9A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): -; Product Range: -; Power Inductor Case: 12mm x 12mm x 4.5mm; DC Resistance Max: 0.011o
CHOKE, POWER, 12X12X4.5MM, 5.6UH; Inductance:5.6µH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.011ohm; DC Current Rating:4.9A; Self Resonant Frequency:100kHz; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); DC Current Max:4.9A; Inductor Type:Choke; Package / Case:12 x 12; Resistance:11mohm; Resonant Frequency:100kHz; Series:V