Panasonic ELLATV100M
Ind Power Choke Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A Embossed Carrier T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ELLATV100M.
IHS
Datasheet4 pagine13 anni fa
Newark
Electro Sonic
Panasonic SCT
DigiKey
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-16
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-09-25
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.8A 22.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0252Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A 0.026Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 10uH 20% 100KHz Powdered Iron 4A 0.0785Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A T/R
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ELLATV100M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
V Series 10 uH ±20 % 3.3 A 23 mOhm Surface Mount Shielded Wirewound Inductor
FIXED IND 10UH 3.3A 23 MOHM SMD