Panasonic EETHC2E331BA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 2000h 105°C Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic EETHC2E331BA.
IHS
Datasheet7 pagine18 anni fa
Master Electronics
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-12-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
Parti correlate
United Chemi-ConEKMH251VNN331MQ30T
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LQ331M250H022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 250V 330muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConEKMH201VNN331MQ25T
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1210mA 2000h 105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKMH251VNN331MR25T
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1260mA 2000h 105°C
330uF 200V ±20% 1.01A@120Hz Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic EETHC2E331BA fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf, 250V, 20%, Snap-In
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Capacitor, 330µF, 250V, ALU ELEC, SNAP IN; Capacitance:330µF; Voltage Rating:250V; Product Range:-; Lifetime Temperature:2000 hours 105°C;