Panasonic EEETC1V221UP
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 410mA 3000h 125C Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic EEETC1V221UP.
Master Electronics
Datasheet10 pagine7 anni fa
Newark
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicEEE-TK1V221UP
Cap Aluminum 220uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 270mA 3000h 125°C T/R
PanasonicEEE-TK1E221P
Cap Aluminum 220uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 270mA 3000h 125°C T/R
PanasonicEEETC1E221UP
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.2 Ohm 410mA 3000h 125C Automotive T/R
KYOCERA AVXUCZ1E221MCL6GS
220uF 25V 270mA@100kHz 200mΩ ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUPW1E221MPD
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic EEETC1V221UP fornite dai suoi distributori.
Panasonic EEETC1V221UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Cap Aluminum 220uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD Cylindrical 0.2 Ohm 410mA 3000hr 125°C Emboss T/R
Avnet Japan
220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial 200mOhm @ 100kHz 3000 Hrs 125
Aluminum Electrolytic Capacitors, 35V, 220µF, -40¡C to +125¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3333
CAP, 220µF, 35V, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 35V; ESR: 0.2ohm; Product Range: TCU Series; Lifetime @ Temperature: 30; Available until stocks are exhausted Alternative available
Cap, Alu Elec, 220Uf, 35V, Rad Can Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:0.2Ohm; Lifetime @ Temperature:3000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Tcu Series; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-TC1V221UP