Panasonic EEEFC1H220P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 50V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic EEEFC1H220P.
Supply Chain
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-07-05
Parti correlate
PanasonicEEE-FK1J220P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HA1J220UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 63V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 63V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 50V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEV-FC1H220P
22¦ÌF 50V ¡À20% 1000h@ 105¡ãC 120mA@ 100kHz,90mA@ 120Hz 8.3mm*8.3mm*6.2mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic EEEFC1H220P fornite dai suoi distributori.
Panasonic EEEFC1H220P - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
22uF 50V 90mA@120Hz ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
CAPACITOR, ALUM ELECTROLYTIC, CAP 22 UF, TOL 20%,VOL-RTG 50 VDC, SMT,8X6.2,CUT TAPE
Cap Aluminum 22uF 50V 20% (8 X 6.2mm) SMD 120mA 1000 hr 105°C Embossed T/R
Avnet Japan
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (8 X 6.2mm) SMD 0.12A 1000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitors, 50V, 22µF, -40¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
EEE-FC Series 50 V 22 uF Ø 8 x 6.2 mm 105 °C Low ESR SMT V-Chip Electrolytic
Aluminum Electorlytic Capacitor, 22Uf, 50V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Fc Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-FC1H220P