Panasonic 80SXV56MX
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 56uF, Surface Mount,...
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2025-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic 80SXV56MX fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 56uF, Surface Mount, 3333
CAP ALUM POLY 56UF 20% 80V SMD
56UF 80V ESR=35