Orion OA172SAPL-11-1TBIP55
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 228CFM 58dB 172 X 150 X 38mm High Speed
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Orion OA172SAPL-11-1TBIP55.
IHS
Datasheet1 pagina9 anni fa
Future Electronics
Orion
Trend di 3 mesi:
-4.08%
Introduction Date2023-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires
172 mm x 150 mm x 55 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 230CFM 53dBA 12" Wires