Orion OA172AP-11-1TB
Orion Fans OA172AP-11-1TB AC Fan, 115V/35W, 235CFM, 172x172x51mm, Terminal Type, OA172AP Series
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Orion OA172AP-11-1TB.
IHS
Datasheet1 pagina10 anni fa
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+7.05%
Supply Chain
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 235CFM 52dB 150 X 172 X 51mm High Speed
Sunon FansA1175-HBT.TC.GN
AC Fans Axial Fan, 171x151x51mm, 115VAC, 0.62/0.69H2O, Thermal Cutoff + Capacitor
172 x 150 x 51mm Tubeaxial Fan 115 VAC Capacitor Drive Dual Ball Bearing Terminals 293 CFM
Sunon FansA1175-HBL.TC.GN
Descrizioni
Descrizioni di Orion OA172AP-11-1TB fornite dai suoi distributori.
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 235CFM 52dB 172 X 51mm High Speed
OA172 Series 3200 RPM 172 x 150 x 51 mm 235CFM 115 V Dual Ball Bearing AC Fan
AC FAN, 115V,50/60HZ, 172X51MM, ROUND, 235CFM,35W,52DBA,3500RPM, TERMINALS
172 mm x 172 mm x 51 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 235CFM 52dBA Terminals Black Aluminum
AC Fan - 115V 172 x 172 x 51mm
Fans & Blowers Fan 172x51 115VAC Ball Term 235cfm
ORION/KNIGHT FAN AC 172X51 115V BALL
AC Fan, Axial Construction, 115V, 35W
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Axial Fan, Ball, 235Cfm, 52Db, 35W, 115V; Nominal Rated Voltage Ac:115V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:172Mm; External Depth:51Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:235Cfm; Noise Rating:52Dba; Power Rating:35W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA172AP-11-1TB