onsemi SZMM5Z9V1ST1G
500 mW Tight Tolerance Zener Diode Voltage Regulator 9.1 V (Automotive)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi SZMM5Z9V1ST1G.
Upverter
Datasheet5 pagine5 anni fa
Technical Drawing1 pagina6 anni fa
IHS
Master Electronics
onsemi
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-8.87%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2012-01-17
Parti correlate
Diode Zener Single 8.2V 2% 500mW 2-Pin SOD-323 T/R Automotive AEC-Q101
Diode Zener Single 9.1V 2% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
PLZ Series 13 V 10 mA 500 mW Surface Mount Zener Diode - SOD-323FL
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 18V V(Z), 2.22%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
DIODE ZENER 20V 300MW SOD323 / Zener Diode 20 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323
Diodes Inc.MMSZ5240BQ-7-F
Zener Diode, 10V, 0.37W, Sod-123 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MMSZ5240BQ-7-F
Descrizioni
Descrizioni di onsemi SZMM5Z9V1ST1G fornite dai suoi distributori.
Zener Diode Single 9.1V 2% 15Ohm 500mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R
Zener Diode, 9.1V V(Z), 2.1%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode, 9.1V, 0.5W, Sod-523; Zener Voltage Nom:9.1V; Power Dissipation:500Mw; Diode Case Style:Sod-523; No. Of Pins:2Pins; Operating Temperature Max:150°C; Diode Mounting:Surface Mount; Product Range:Szmm5Zxxxst1G Series Rohs Compliant: Yes |Onsemi SZMM5Z9V1ST1G