onsemi NCV87722D5S33R4G
LDO Regulator Pos 3.3V 0.35A Automotive 6-Pin(5+Tab) D2PAK T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NCV87722D5S33R4G.
IHS
Datasheet18 pagine6 anni fa
Farnell
onsemi
Augswan
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
NCV4276B Series 3.3 V 400 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - TO-263-5
400 mA LDO Linear Voltage Regulator with Enable 1.8 V, 4%
400 mA LDO Linear Voltage Regulator with Enable 5.0 V, 4%
Texas InstrumentsLM9071SX
Low-Dropout System Voltage egulator with Delayed est 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NCV87722D5S33R4G fornite dai suoi distributori.
LDO Regulator, 350 mA, Low Iq 3.3V, 8/16ms timing option
IC REG LINEAR 3.3V 350MA D2PAK-5 / Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 350mA D2PAK-5
3.3V/350Ma Ldo/Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCV87722D5S33R4G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.875V Dropout, PSSO5
350MA 3.3V LDO REG. ENABLE RESET D2PAK-6
NCV87722 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Reverse Polarity voltage regulator linear 4.5V 4.572mm 350mA -40C~150C