onsemi NCP803SN232T1G
Voltage Supervisor, 3-Pin, Microprocessor, Very Low Supply Current, Reset Monitor 2.32 V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NCP803SN232T1G.
IHS
Datasheet10 pagine9 anni fa
Augswan
onsemi
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLIFETIME (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.32 V, 40 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.63 V, 140 ms minimum delay
Texas InstrumentsLM809M3-2.93/NOPB
Pwr Sply Func, Voltage Supervisor, SOT-23,VS 1.2 to 5.5V, IS 15uA, PD 320mW, VOH 4.4V
Texas InstrumentsMCP809M3-2.93/NOPB
Processor Supervisor 2.93V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SOT-23 T/R
Texas InstrumentsLM809M3X-2.63/NOPB
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NCP803SN232T1G fornite dai suoi distributori.
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Open Drain 3-Pin SOT-23 T/R
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.32V, PDSO3
SUPERVISOR CKT, 0.8UA, 5.5V, SOT-23-3; Threshold Voltage: 2.32V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 1.2V; Supply Voltage Max: 5.5V; Reset Type: Active-Low, Open-Drain; Digital IC Case: SOT-23; No. of