onsemi NCP303LSN27T1G
NCP303 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
EOL
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NCP303LSN27T1G.
Augswan
Datasheet26 pagine11 anni fa
IHS
HQonline
onsemi
Upverter
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-46.11%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Ultra Librarian
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-05-01
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
NCP300 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP302 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP301 Series 2.7 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
Descrizioni
Descrizioni di onsemi NCP303LSN27T1G fornite dai suoi distributori.
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin TSOP T/R / IC VOLTAGE DETECT 2.7V 5TSOP
Voltage Detector Series with Programmable Delay and Open Drain N-Channel Output 2.7 V, Reset Low
V DETECTR, 2.7VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 2.7V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins;