Omron Z-15GW22A55-B5V
Snap Acting/limit Switch SPDT Momentary 15A 14VDC 2.4MM Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron Z-15GW22A55-B5V.
IHS
Datasheet28 pagine10 anni fa
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-40.87%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
OMRON LIMIT SWITCH, SNAP ACTION N.O./N.C. SPDT ROLLER PLUNGER SCREW 15A 500VAC 250VDC
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Cross Roller Plunger Screw 15A 500VAC Screw Mount
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron Z-15GW22A55-B5V fornite dai suoi distributori.
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 1.96N Screw Mount Screw
On-Mom SPDT 2N 2.4mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 81.6mm*17.45mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V