Omron XW5G-S16-1.1-1
Ground Terminal Block, Din Rail, Screw Connection, Csa 16MM2, Green Yellow
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron XW5G-S16-1.1-1.
Trend di 3 mesi:
+4.05%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Omron XW5G-S16-1.1-1 fornite dai suoi distributori.
Conn Ground Terminal Block 2 POS Screw DIN Rail
DIN Rail Terminal Blocks GroundTB Screw 16mm 1:1 1tier
XW5G-S16-1.1-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
Terminal Block, Din Rail, 2Pos, 4Awg; No. Of Positions:2Ways; Wire Size Awg Min:12Awg; Wire Size Awg Max:4Awg; Conductor Area Csa:25Mm2; Wire Connection Method:screw; Rated Current:-; Rated Voltage:1Kv; No. Of Levels:1; Product Rohs Compliant: Yes