Omron XW5G-S10-1.1-1
Ground Din Rail Ter. + Screw Con. For Mounting on Ts 35; X-section 10 MM²; Width 10 Mm; Col...
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron XW5G-S10-1.1-1.
Newark
Datasheet16 pagine10 anni fa
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Omron XW5G-S10-1.1-1 fornite dai suoi distributori.
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XW5G-S10-1.1-1 DIN Rail Mount Terminal Block, Grounding, 2 Ways, 20 AWG, 6 AWG, 16 mm, ScrewNew
Terminal Block, Din Rail, 2Pos, 6Awg; No. Of Positions:2Ways; Wire Size Awg Min:20Awg; Wire Size Awg Max:6Awg; Conductor Area Csa:16Mm2; Wire Connection Method:screw; Rated Current:-; Rated Voltage:600V; No. Of Levels:1; Product Rohs Compliant: Yes