Omron P7SA-10F-ND DC24
Relay Socket, G7SA, 14 Contact(s), 0.417inch Row Spacing, Solder
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron P7SA-10F-ND DC24.
Newark
Datasheet31 pagine10 anni fa
Datasheet6 pagine24 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-36.47%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2023-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Omron P7SA-10F-ND DC24 fornite dai suoi distributori.
Relay Sockets & Hardware G7SA SOCKET 4 POLE W/LED
Relay socket, 4-pin with diode G7SA Series Relays
Relay Socket, RELAY, 10 Contact(s), Screw
Relay Socket for Electromechanical Relay
Socket, DIN rail/surface mounting, 10 pin, screw terminals, for G7SA 4 pole relays, LED indicator
Socket; Relay; P7SA-10F-ND DC24
SOCKET RELAY 4P 24VDC TRACK MT
P7SA10FNDDC24, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
4 pole socket track mounting LED
Relay Socket, Track-Mnt, 4 Pole, 24Vdc; Socket Mounting:Din Rail; Socket Terminals:Screw; No. Of Pins:10Pins; Current Rating:6A; Voltage Rating:24Vdc; Product Range:G7Sa Series; Accessory Type:Socket Rohs Compliant: Yes |Omron P7SA10FND DC24