Omron G9EA-1-B-CA-DC60
Power Relay 60VDC 30A SPST-NO(73mm 36mm 67.2mm) Flange
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron G9EA-1-B-CA-DC60.
Omron
Datasheet10 pagine24 anni fa
JRH Electronics
X-ON
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.75
Introduction Date2007-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Power/Signal Relay, Spst, Momentary, 0.102A (Coil), 48Vdc (Coil), 5000Mw (Coil), 30A (Contact),
Power Relay 12VDC 30A SPST-NO(73x36x67.2)mm Flange
Power/Signal Relay, Spst, Momentary, 0.208A (Coil), 24Vdc (Coil), 5000Mw (Coil), 30A (Contact),
Power Relay SPST-NO 277VAC 24VDC Through Hole Case/Carton
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.16A (Coil), 12VDC (Coil), 1920mW (Coil), DC Input, AC Output
HE Series SPST 6 V 90 A PV Type Solar Inverter General Purpose Power Relay
Power Relay 60VDC 30A SPST-NO(73x36x67.2)mm Flange
Electromechanical Relay SPST-NO 100A 24VDC 115.2Ohm Flange Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron G9EA-1-B-CA-DC60 fornite dai suoi distributori.
Dc Power Relay |Omron Electronic Components G9EA-1-B-CA DC60
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.086A (Coil), 60VDC (Coil), 5200mW (Coil), 30A (Contact), 400VDC (Contact), DC Input, DC Output, Panel Mount
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 60V