Omron G6AU-234P-ST-US-DC12
Latching Single Coil General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 1A 12VDC Coil Through Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron G6AU-234P-ST-US-DC12.
Omron
Datasheet8 pagine23 anni fa
JRH Electronics
Upverter
Master Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+14.03%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicTXS2-L2-9V
5ms 5ms 1A 20dB 0.8dB 110V(Max) 9V 2 Form C (DPDT-NO, NC) 1.157K¦¸ 7.8mA DIP 15mm*8.2mm
PanasonicTXS2SA-L2-9V
RoHS Compliant DC LATCHED DC General Purpose Relay 0.8dB 750Vrms 1.15kOhm 5ms
silver+Gold plating 9V DPDT (2 Form C) SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS
DPDT (2 Form C) 12V AgPd+Gold plating DIP,10.1x20.2mm Signal Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Descrizioni
Descrizioni di Omron G6AU-234P-ST-US-DC12 fornite dai suoi distributori.
Low Signal Relay/Omron Electronic Components |Omron Electronic Components G6AU-234P-ST-US-DC12
AgPd+Gold plating 12V DPDT (2 Form C) DIP,10.1x20.2mm Magnetic Latching Relays ROHS
Power/Signal Relay, DPDT, Latched, 0.008A (Coil), 12VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output