Omron G3VM-201FR(TR05)
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 1.5A 160V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron G3VM-201FR(TR05).
IHS
Datasheet6 pagine6 anni fa
Newark
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.61%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Omron G3VM-201FR(TR05) fornite dai suoi distributori.
Solid State Relay MOS FET High Current Low-On-Resistance 200V SPST-NO 8-Pin DIP Surface Mount T/R
Mosfet Relay, Spst-No, 1.5A, 200V, Smd; Contact Form:Spst-No (1 Form A); Load Type:Ac/Dc; Load Voltage Max:200V; Load Current:1.5A; Mosfet Relay Package Style:Dip-8; Relay Mounting:Surface Mount; Relay Terminals:Gull Wing Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G3VM-201FR(TR05)
Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation
MOSFET DIP8 200V 1.5A 9.66X3.65X6.4MM
MOSFET RELAY, SPST-NO (1 FORM A)
DIP 8pin, SPST-NO, 200V, 1500mA
Omron SCT
AC,DC 500m¦¸ 0V~200V 1.5A 1.64V(DC) 1.8V 8-SMD