Omron G3VM-201DR(TR05)
Mosfet Relay, Spst-no, DIP 4PIN, Lowon Resistance, 200V, 0.7A, DIP Surface Mount, T/r
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron G3VM-201DR(TR05).
IHS
Datasheet9 pagine6 anni fa
Electro Sonic
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-24.76%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Omron G3VM-201DR(TR05) fornite dai suoi distributori.
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 0.7A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD T/R
MOSFET RELAY, SPST-NO, 0.7A, 200V; Available until stocks are exhausted
Mosfet Relay, Spst-No, 0.7A, 200V; Contact Form:Spst-No (1 Form A); Load Type:Ac/Dc; Load Voltage Max:200V; Load Current:700Ma; Mosfet Relay Package Style:Dip-4; Relay Mounting:Surface Mount; Relay Terminals:Gull Wing Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components G3VM-201DR(TR05)