Omron A22LHW24A11M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron A22LHW24A11M.
IHS
Datasheet30 pagine10 anni fa
Master Electronics
Mouser
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron A22LHW24A11M fornite dai suoi distributori.
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC RN 24V WH IP65 LED full-guard
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Il Pb Rndwht24V Spst-No+Nc Mom |Omron Industrial Automation A22LHW24A11M