Omron A16L-TAM-5-2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 5V BL IP40 LED Illuminated
Prezzo e stock
Parti correlate
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 12V BL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 5V BLUE IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RECT 12V BL IP65 Incd Lamp Illum
Descrizioni
Descrizioni di Omron A16L-TAM-5-2 fornite dai suoi distributori.
Pushbutton; Illuminated; A16 Series; IP40 RND BLU MOM 5V DPDT
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V