Omron A16L-JYM-12-2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM REC 12V YEL IP40 LED Illuminated
Prezzo e stock
Parti correlate
Switch; Panel Mount; LED; 2000 VAC @ 50/60 Hz; 10 mA; 24 VDC; DPDT; Solder Lug
Switch, Pushbutton, Illuminated, LED, 24V, Rectangular Guard, Yellow, Momentary
Switch, Pushbutton, DPDT, (On) Off, 5A 125VAC, 24V LED, Square guard, Yellow
Pushbutton Switch, DPDT, Latched, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Omron A16L-JYM-12-2 fornite dai suoi distributori.
On-Mom DPDT -16.00(Dia) 2000000Cycles 30V 125V , 100000Cycles 5A(AC) , 24mm*38mm
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V