Ohmite MOX300001006JE
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm 0.5W 1/2W 100MOhm 100ppm/C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Ohmite MOX300001006JE.
Sager Electronics
Datasheet1 pagina15 anni fa
Datasheet1 pagina15 anni fa
Datasheet1 pagina17 anni fa
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Parti correlate
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±2% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Mini-Mox FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% 100ppm/C 100MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Oxide, 0.5W, 100000000ohm, 750V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000000ohm, 6500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 100000000ohm, 3750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Ohmite MOX300001006JE fornite dai suoi distributori.
RESISTOR, METAL OXIDE, RES 100 MEGOHMS, PWR-RTG 0.5 W, TOL 5%,AXIAL, PRECISION
Res Thick Film 100M Ohm 5% 0.5W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 100000000ohm, 1000V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm;; Thick Film Resistor; Resistance:100Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:1000V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; MSL:MSL 1 - Unlimited