Ohmite MOX-1-123005F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 30000000ohm, 10000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Ohmite MOX-1-123005F.
IHS
Datasheet1 pagina21 anni fa
Electro Sonic
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 30000000ohm, 20000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3e+07ohm, 5000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Slim-Mox Radial Through Hole Resistor ±1% 25ppm/C 30MOhm 1.5W
Res Metal Oxide 30M Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Lacer Pack
TE ConnectivityHB330MFZRE
Thick Film Res.-Through Hole Hb03Re 30M 1% 100Ppm |Cgs Te Connectivity HB330MFZRE
Res, 33M, 0.5W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Vishay VR37000003305FA100
Descrizioni
Descrizioni di Ohmite MOX-1-123005F fornite dai suoi distributori.
RES 30M OHM 1% 2.5W AXIAL