NXP Semiconductors PVR100AD-B3V0,115
Integrated Zener Diode and NPN Bipolar Transistor 6-Pin TSOP T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet18 pagine19 anni fa
HQonline
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
NXP SemiconductorsPMD9003D,115
Small Signal Bipolar Transistor, 0.1A I(C), 45V V(BR)CEO, 2-Element, NPN, Silicon
NXP SemiconductorsPMD9002D,115
Trans Digital BJT NPN 50V 100mA 400mW 6-Pin TSOP T/R
Small Signal Bipolar Transistor, 0.1A I(C), 45V V(BR)CEO, 3-Element, NPN and PNP, Silicon
NXP SemiconductorsPMEM4020ND,115
Small Signal Bipolar Transistor, 2A I(C), 40V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon
Tape & Reel (TR) Surface Mount PNP Single Bipolar (BJT) Transistor 100 @ 1.5A 1.5V 2A 1W 100MHz
Tape & Reel (TR) Surface Mount PNP Single Bipolar (BJT) Transistor 100 @ 500mA 2V 1A 540mW 100MHz
Descrizioni
Descrizioni di NXP Semiconductors PVR100AD-B3V0,115 fornite dai suoi distributori.
ZENER DIODE AND NPN BJT; Zener Voltage Vz Typ:3.6V; Diode Configuration:(Not Ava
Fixed Positive Standard Regulator, 3V, BIPolar, PDSO6