NXP Semiconductors BAP50-05W,115
BAP50-05W Series 50 mA Common Cathode Surface Mount PIN Diode - SOT-323
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NXP Semiconductors BAP50-05W,115.
NXP Semiconductors SCT
Datasheet9 pagine7 anni fa
IHS
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00
Introduction Date2001-02-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
NXP SemiconductorsBAP51-04W,115
BAP51-04W Series 50 V 50 mA 240 mW Surface Mount General Purpose PIN Diode
NXP SemiconductorsBAP51-05W,115
Bap51-05W/ Reel Rohs Compliant: Yes |NXP Semiconductors BAP51-05W,115
Diode PIN Attenuator/Switch 50V Automotive AEC-Q101 3-Pin SC-70 T/R
STMicroelectronicsBAT54JFILM
BAT54 Series 300 mA 900 mV Schottky Diode Surface Mount - SOD-323
Descrizioni
Descrizioni di NXP Semiconductors BAP50-05W,115 fornite dai suoi distributori.
Bap50-05W/ Reel Rohs Compliant: Yes |NXP Semiconductors BAP50-05W,115
General purpose PIN diode, SC-70, RoHS
NXP Semiconductors SCT
Pin Diode, 50V V(BR), Silicon