NorComp 172-E50-203R001
Conn D-Subminiature F 50 POS 2.77mm Solder Cup ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NorComp 172-E50-203R001.
Newark
Datasheet2 pagine0 anni fa
Master Electronics
Farnell
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+54.34%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2011-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications SolutionsL77SDD50SC309
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder Cup
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal, #4-40
Amphenol Communications SolutionsG17S5000110EU
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle, ROHS COMPLIANT
Descrizioni
Descrizioni di NorComp 172-E50-203R001 fornite dai suoi distributori.
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Female, Solder Terminal
D SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 50POS
Female Sockets,Receptacle 3 50pin Nickel Plated,Steel 5A
D SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 50POS; No. of Contacts:50Contacts; Gender:Receptacle; D Sub Shell Size:DD; Product Range:172 Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Termination Type:Solder; Contact Material:Brass
D Sub Connector, Receptacle, 50Pos; Rango De Producto:Serie 172; Carcasa D Sub, Tamaño:Dd; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:50; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Norcomp 172-E50-203R001