NMB 1608KL-01W-B20-L00
DC Fan Ball Bearing 5V 0.12A 0.6W 5500RPM 6CFM 22.5dB Flange Mount
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-1608KL-01W-B20-L00Contatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NMB 1608KL-01W-B20-L00.
IHS
Datasheet2 pagine0 anni fa
DigiKey
Future Electronics
Sager Electronics
Supply Chain
Introduction Date2004-10-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-12-20
Parti correlate
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 6CFM 29dB 40 X 40 X 10mm
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 5.3CFM 25dB 40 X 40 X 10mm
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 9.2CFM 33.4dB 40 X 40 X 10.5mm High Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4.2CFM 22dB 40 X 40 X 10mm
DC Fan Vapo Bearing 5V 0.18A 0.9W 5800RPM 7CFM 27dB Flange Mount
EBM-Papst405F
DC Fan Axial Sintec-Sleeve Bearing 5V 4.5V to 5.5V 4.7CFM 22.1dB( 40 X 40 X 10mm)
Descrizioni
Descrizioni di NMB 1608KL-01W-B20-L00 fornite dai suoi distributori.
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 5.5V 6CFM 22.5dB (40 X 40 X 20mm)
DC Fans DC Axial Fan, 40x20mm, 5VDC, 6CFM, Rib, Lead Wires
40x10mm, 12VDC, 5.3CFM, 5500 RPM, 25.0dB, Ball Bearing, Rib Mount
DC Fan, Axial Construction, 120A, 5V, 600W
FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE