Nichicon UWG1V2R2MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 35V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nichicon UWG1V2R2MCL1GB.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Nichicon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+130%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2002-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWF 35V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEFC1V2R2R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 35V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-FC1V2R2AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 35V 2.2muF ±20% 0.118Dia 3.00mm
Wurth Elektronik865090540001
WCAP-ASLU Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUP 25V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Descrizioni
Descrizioni di Nichicon UWG1V2R2MCL1GB fornite dai suoi distributori.
2.2uF 35V 30mA@120Hz 卤20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 1717
2.2¦ÌF 35V ¡À20% 1000h@ 105¡ãC 30mA@ 120Hz,60mA@ 100kHz SMD 4.3mm*4.3mm*5.4mm
Low Impedance Chip Type, 2.2 μ F, 35 V, -55°C to 105°C, RoHS