Nichicon UKA1E470MDD1TD
UKA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 47muF 25V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nichicon UKA1E470MDD1TD.
Trend di 3 mesi:
-0.09%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
Parti correlate
NichiconUVP1E470MED
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVP 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConESMG250ELL470ME11D
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 115mA 2000h 85°C Bulk
NichiconUPS1E470MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEU-FM1E470B
FM ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 47muF 25V
Wurth Elektronik860010472005
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Descrizioni
Descrizioni di Nichicon UKA1E470MDD1TD fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 83mA 2000h 105C Automotive Ammo
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF, 2; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF, 25V, 20%, RADIAL; Capacitance:47µF; Voltage(DC):25V; Capacitance Tolerance:± 2; Available until stocks are exhausted Alternatives available
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Ka; Capacidad:47Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Resistencia Esr:- |Nichicon UKA1E470MDD1TD