NIC Components NPI34W220MTRF
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 2.9A 0.066Ohm DCR T/R
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NIC Components NPI34W220MTRF.
IHS
Datasheet5 pagine5 anni fa
NIC Components
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 3.6A 0.047Ohm DCR T/R
Ind Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 3.6A T/R
Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.5A T/R
TAIYO YUDENCBC3225T220MR
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.78A 0.351Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.62A 0.4Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 0.576Ohm DCR 1515 T/R
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NPI34W220MTRF fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 5037
NIC NPI34W220MTRF SMD Power Inductor 22uH 4.8A Cs34