NIC Components NMC0402NPO5R0B50TRPF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000005uF, Surface Mount, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet5 pagine4 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NMC0402NPO5R0B50TRPF fornite dai suoi distributori.
Cap Ceramic 5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125C T/R